HĽADÁME LEKTOROV ANGLICKÉHO A ŠPANIELSKEHO JAZYKA

NA FIREMNÚ VÝUČBU PRE NAŠICH KLIENTOV

Svoje životopisy môžete zasielať na e-mailovú adresu: reva@reva-akademos.sk

Jazyková škola Akademos


 

Individuálne kurzy

Informujte sa 0907/383 177      Aj, Nj, Rj, Šj, Fj, Tj, Čínština

V prípade, že nemáte záujem navštevovať jazykové kurzy pre verejnosť a potrebujete individuálny prístup, môžeme Vám zabezpečiť výučbu “One to One”iba pre Vás alebo môžete mať výučbu vo dvojici, prípadne v trojici.  Znamená to, že Váš lektor je Vám plne k dispozícii. Učebný plán je Vám “šitý na mieru”.
Lektor zároveň prispôsobí vedenie hodín Vášmu tempu a Vašim schopnostiam. Ponuka platí pre individuálnych záujemcov o štúdium anglického, nemeckého, španielskeho, francúzskeho, ruského, talianského a čínskeho jazyka  Ponúkame aj slovenčinu pre cudzincov.

Z Vašej strany je nutné objednať minimálne pätnásť 60 minútových hodín. Výučba prebieha na pobočke v Mlynskej doline v rezidencii Cubicon. Výučba môže prebiehať aj u Vás vo firme. Naši lektori Vás radi budú pravidelne navštevovať aj u Vás na pracovisku. Chceli by ste mať výučbu vo dvojici ? Nie je problém. Výučbu môžete mať one to one alebo vo dvojici.

Kurz v miniskupinke.

Cena jednej 60 minútovej hodiny pre stupeň začiatočník- pokročilý je 17 Eur + DPH ( 20,40 Eur s DPH ) pre 1-2 študentov na pobočke v Mlynskej doline.

Celkový minimálny balík pre 1-2 študentov je 255 Eur + DPH ( 306 Eur s DPH )  za 15 šesťdesiatminútových hodín-dvojmesačný kurz. 1 študent – one to one, platí 306 Eur. Ak ste 2 študenti, každý platí 153 Eur.

V prípade záujmu nás kontaktujte.